SENIOR CONTROLLER

Jsme finanční instituce se sídlem v Praze a hledáme specialistu na pozici interního controllingu pro naši společnost a 3 strojírenské společnosti ve skupině se sídlem v ČR a UAE. Rádi přivítáme kolegu se zkušenostmi v oboru, ale i schopného absolventa s analytickými schopnostmi. Jedná se o perspektivní pozici s možností rychlého růstu směrem k vedoucímu controllingu a financování případně k finančnímu řediteli. Reporting bude určen přímo pro vlastníky a GŘ.

Požadujeme

VŠ ekonomického nebo technického zaměření, praxe v controllingu či u poradenské/auditorské společnosti výhodou. Angličtina velmi dobře a dobrá práce s Excelem nutná, práce s účetně-databázovými systémy, např. Tableau, výhodou. Pečlivost a smysl pro práci s daty nutná. Pozice je vhodná pro člověka se zájmem o finance, IT s přesahem do strojírenství a mezinárodního obchodu.

Nabízíme

Nadprůměrná mzda, bonusy, zajímavá práce s tuzemskými a zahraničními klienty, v malém kolektivu - no open space, perspektivní práce s možností karierního růstu.

Náplň práce

Zpracování a prezentace finančních výsledků společnosti, jejich dceřiných společností a jejich analýza pro vlastníky a představenstvo. Zdokonalení a rozvoj existujícího systému reportingu a controllingu. Rozvoj a podpora plánovacích procesů ve společnostech ve skupině. Místo práce – Praha, Kolín, krátkodobě Dubai, UAE.

Co by měl uchazeč umět?

Dobrá znalost a porozumění finančním výkazům a analytické uvažování jsou nutné. Dobrá znalost účetních postupů je výhodou, praxe s účtováním a IFRS není nutná. Předchozí zkušenost s controllingem a reportingem v mezinárodní společnosti je výhodou. Spolehlivost, preciznost a důslednost jsou důležité vlastnosti kandidáta.

Oceníme:

Schopnost koncentrace a vysokého výkonu

Analytické schopnosti a práci s IT

Teamovou spolupráci a komunikaci

Schopnost aktivního rozšiřování znalostí

Otevřený přístup k cestování

Těšíme se na Vaše odpovědi, neváhejte a zkuste to s námi !

Společnost
Swiss Forfait s.r.o.
Adresa
Na Perštýně 362/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel