Rozšiřujeme HR tým o šikovného systémového specialistu! Pokud máte vzdělání v IT oblasti a zároveň vztah k HR, pak jsme Vaše jasná volba!

Co vás čeká

- Analyzovat a navrhovat nové části HR systému a jeho částí, podílet se na vývoji a nasazování aplikací

- správa a údržba stávajících systémů a databází

- spolupráce v oblasti bezpečnosti dat

- analýza požadavků na rozvoj systému

- navrhování změn pro zlepšení vnitřních procesů

- příprava datových zdrojů

- migrace dat, skriptování

- komunikace s dodavateli a smluvními partnery

- zodpovědnost za funkčnost systému a podpora koncových uživatelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ/ SŠ technického směru – IT(kombinace s ekonomickým oborem výhodou)

- Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti správy podnikových informačních systémů (vítáme zkušenost s HR systémy)

- MS Office, Access – nutná vynikající znalost

- znalost Vema výhodou

- Aktivní znalost AJ

Co vám můžeme nabídnout

- Jsme silná nadnárodní automotive společnost

- nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, jazykové a odborné vzdělávání, zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu Zdravá firma)

Neváhejte se ucházet o tuto jedinečnou nabídku!

Společnost
KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
Adresa
Důlní 362/2, Trmice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s., Kamila Roučková