Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Mzdový/á účetní

Náplň práce:

  • Vedení personální agendy-nástupy, výstupy, správa osobních údajů zaměstnanců
  • Administrativní podpora a spolupráce s personálním oddělením
  • Zpracování mzdové agendy
  • Činnosti a komunikace související s ČSSZ, ZP, FÚ a dalšími institucemi

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • praxe na pozici mzdové účetní
  • znalost mzdového a personální modulu SAP (výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost MS Office
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • firemní akce
  • zvýhodněný mobilní tariff
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • další zaměstnanecké výhody

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Podrobnosti zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel