Společnost STO je nadnárodním koncernem, který patří mezi špičky ve svém oboru a řadí se mezi technologické lídry ve stavebnictví v mezinárodním měřítku. Je předním specialistou a dodavatelem v oblasti fasádních zateplovacích systémů, fasádních a vnitřních povrchových úprav, předsazených fasád, akustických systémů, průmyslových podlah a také specialista na ochranu a sanaci betonu.
Veškeré nabízené produkty a služby firmy Sto slouží k jedinému cíli: vytvořit, zachovat a zvýšit hodnotu i estetiku staveb.

Obchodně technický zástupce - rodinné domy

Váš profil:

  • Máte technické a aplikační znalosti v oboru kontaktního zateplení,
  • jste loajální a důvěryhodný,
  • máte organizační, komunikační a prezentační dovednosti,
  • orientujete se na stavebním trhu v regionu Prahy a okolí,
  • máte zkušenosti se získáváním stavebních zakázek nebo v praxi ověřené prodejní dovednosti.

Náplň práce:

  • Nabídka komplexního řešení pro rodinné domy, soukromé investory,
  • oslovování potenciálních klientů, investorů, zakázek,
  • prezentace a argumentace nabízeného technického řešení,
  • spolupráce s realizačními firmami.

Nabízíme:

  • Různorodou a zajímavou práci u stabilní nadnárodní společnosti, která patří mezí přední celosvětové specialisty a dodavatele fasádních zateplovacích systémů.
  • Smlouvu na dobu neurčitou po zapracování
  • Zázemí kanceláře a showroom v Čestlicích
  • Převážná část práce je v terénu, pracovní dobu si organizujete sami
  • Vysoký stupeň seberealizace
  • Odpovídající platové podmínky s motivační složkou
  • Pravidelná technická školení
  • Podíl na realizovaných zakázkách
  • Služební mobil a notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Velmi přátelskou pracovní atmosféru
  • 25 dní dovolené

Věříme, že Vás naše nabídka zajímavé práce zaujala a jste tím správným kandidátem. Pro více informací a inspirace můžete ještě navštívit stránky www.zateplitdum.cz.

Společnost
Sto s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel