Společnost ORKÁN plus, s.r.o. vznikla počátkem roku 1995 spojením odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti účetnictví a daňové problematiky s cílem poskytovat komplexní účetní a daňový servis pro podnikatele a obchodní společnosti.

Samostatná účetní (v účetní a daňové kanceláři)

Náplň práce:

• Kompletní vedení účetnictví právnických osob včetně zpracování roční účetní závěrky
• Kontakt s klienty i úřady státní správy

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost práce s PC - MS Office, účetní programy
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

• Samostatnou zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
• Možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesního růstu
• Příspěvek na stravování, připojištění, školení v oboru
• Spolupráci se zkušenými pracovníky v oboru
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možný nástup: červenec 2019

Společnost
ORKÁN plus, s.r.o.
Adresa
Makovského náměstí 3147/2, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Manažerský motivační program, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

ORKÁN plus, s.r.o., Jitka Petrová