Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 20 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Vedoucí Vývoje designu a konstrukce

Náplň práce:

  • vedení týmu designerů a konstruktérů
  • kontrola nad zpracováním projektů od fáze získání požadavků od zákazníka až po přípravu podkladů pro výrobu
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními, zejména s projektovými manažery a výrobou
  • jednání se zákazníky ve fázi designového a technického řešení projektů
  • dohled nad designovými 3D návrhy, výkresovou dokumentací a vizualizací, spolupráce na tvorbě projektové dokumentace a nad konstrukčním řešením výrobků

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici, ideálně ze zakázkové nebo malosériové výroby
  • znalost konstrukčních SW (2D, 3D) – Inventor a 3D MAX velkou výhodou
  • schopnost vedení a motivování lidí
  • organizační dovednosti, samostatnost a spolehlivost
  • kreativní i technické myšlení, schopnost samostatného posouzení designového návrhu i následné výkresové dokumentace
  • flexibilitu, schopnost práce pod stresem
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz
  • SŠ nebo VŠ technického nebo uměleckého směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci nebo na design)

Nabízíme:

  • jedinečnou práci na prestižních zakázkách ve stabilní firmě
  • spolupráci s týmem profesionálů – designérů, konstruktérů, technologů, projektových manažerů
  • přátelský tým a skvělou pracovní atmosféru
  • profesionální zázemí
  • benefitní program dovolené
  • 3x za rok Sick day

Společnost
MORIS design s.r.o.
Adresa
Tiskařská 612/4, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Vývojový technolog, Technický ředitel/manažer, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel