Společnost UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá nového pracovníka na obsazení pozice:

DATOVÝ ANALYTIK

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.

Název pracovní pozice: Datový analytik

Kdo jsme

světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl
součást celosvětové skupiny UCT, průkopníka ultra čistých technologií
zakázková výroba plastových komponentů, unikátních technologických celků a speciálních montážních sestav
společnost s individuálním přístupem ke každému jednotlivci
firma rodinného charakteru se společnými cíli

Co nabízíme

práci v oboru high-tech technologií, spolupráci s nejlepšími odborníky skupiny UCT
dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu v neustále se rozvíjejícím oboru technologií budoucnosti.
jednosměnný provoz (PO-PÁ) s možností flexibilní pracovní doby
profesní vzdělávací programy, školení, zvyšování kvalifikace s možností následného profesního růstu
příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu
atraktivní zaměstnanecké benefity
služební notebook a telefon
možnost Home Office

Pracovní náplň

Implementace datového skladu na platformě MS SQL
Implementace reportovacích a analytických nástrojů Microsoft
práce s kmenovými daty ERP systému IS Helios Orange
optimalizace procesů pro získávání dat
analýza dat
vizualizace dat dle požadavku klíčových uživatelů
prezentace reportů i v anglickém jazyce

Požadujeme

zkušenost s datovým skladem MS SQL min 2 roky
znalost Microsoft BI
znalost MS SQL
AJ na úrovni B2
znalost MS Excel analytických nástrojů výhodou
znalost IS Helios Orange výhodou
řidičský průkaz sk. B výhodou

Možný nástup: ihned/dohodou

Společnost
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Adresa
V Horkách 76/18, Liberec – Liberec IX-Janův Důl
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.