Celostátní česká služba pro lidi nad 50 let

Celostátní česká služba - Brno, Olomouc

Obchodní zástupce nové pobočky Celostátní České služby - BRNO, OLOMOUC

Jsme jedinečná celostátní česká služba pro lidi nad 50 let. Lidem nad 50 let zprostředkováváme služby v těchto oblastech: řemeslníci, taxi, opraváři, právní služby, finanční služby, služby úspor v domácnosti, realitní služby a informační služby. Každá tato oblast přináší lidem nad 50 let výhody a zlepšuje kvalitu jejich života.

Pracovní náplň

Práce manažera pobočky spočívá ve vedení obchodních jednání s lidmi, zjištění jejich potřeb a vysvětlení jak služba funguje a jak ji mohou využívat. Dále menší administrativní práce.

Na pozici manažera provozu pobočky je doposud nulová fluktuace a rádi bychom tento trend udrželi. Přijmeme tedy člověka na dlouhodobou spolupráci. Práce na živnostenský list/IČO.

Finanční odměna minimálně 25.000,- za měsíc.

Po zaškolení až 50.000,- za měsíc.

Odměna je podložena Vašimi výsledky.

Hledáme tedy člověka, který se nebojí kontaktu s lidmi, umí vést komunikaci, zajímá se o druhé a nebojí se říci o peníze (za službu se platí jednorázový poplatek).

Nabízíme

vlastní kancelář zajištěná společností
klientela zajištěná společností
pravidelná školení po celou dobu spolupráce
profesní a osobní růst
práce v unikátním projektu
motivující finanční ohodnocení

Požadujeme

středoškolské vzdělání
poctivost, zodpovědnost
ochota pomáhat lidem, kteří to nejvíce potřebují
komunikativnost, příjemné vystupování, usměvavost
pozitivní přístup, chuť pracovat
základy práce s PC (vlastní notebook)

Nástup možný od 1.7.2019, Brno.

Nástup možný od 15.7.2019, Olomouc.

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu

Společnost
CS50
Adresa
Kobližná 47/19, Brno – Brno-město
Křížkovského 844/3, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Celostátní česká služba, Petr Klimčík
734 406 127