Elektromechanik / Elektrotechnik

Máte rád různorodou práci? Máte smysl pro zodpovĕdnost? Učíte se rád novým vĕcem?

Tak pak hledáme právĕ Vás !!

Hledáme uchazeče na pozici elektromechanik / elektrotechnik pro stroje a zařízeni

Požadujeme:

  • Vzdĕláni v elektrooboru
  • Znalost schématů
  • Manuálni zručnost
  • Vyhláška 50, paragraf 6 výhodou ( není podmínkou)

Náplň práce:

  • Sestavování strojů a zařízení
  • Elektromontáž

Nabízíme:

  • Práci v čistém prostředí
  • Práci v příjemném a profesionálním týmu
  • 22 dní dovolené
  • Stravenky Sodexo (95,- CKZ)
  • Dobré platové ohodnocení + 13-tý plat
  • Nepracujeme na smĕny
  • Pružná pracovní doba

Společnost
Wickon Hightech
Adresa
Mladoboleslavská 1081, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektromechanik, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel