Již 25 let úspěšně vyvíjíme, dodáváme a integrujeme špičková řešení v oblasti zabezpečení významných objektů, zejména v kritické infrastruktuře a v energetice (ČEPS, ČEZ aj.).

Hledáme kolegu, který umí uplatnit své technické dovednosti a zkušenosti při práci se zabezpečovacími integrovanými systémy a realizovat projekty pro střední a velké zákazníky. Naše společnost vyvíjí a dodává špičkové systémy, a proto hledáme technicky zaměřeného kolegu, který má zájem vidět výsledky své práce u našich spokojených zákazníků.

Více se o nás dozvíte na www.ebis.cz.

Technik slaboproudých systémů

Náplň práce:

  • Realizace a servis slaboproudých systémů. Projekty zahrnují zejména integrované systémy zabezpečovací signalizace (EZS), průmyslové televize (CCTV), přístupového a docházkového systému (EKV), požární signalizace (EPS), prvků síťové infrastruktury aj. Jedná se o odborné instalace systémů předních výrobců technologií pro zákazníky středních a větších firem (ČEPS, ČEZ, aj.).
  • Po zapracování řízení projektů - od přípravy, montáže, konfigurace systému, vyzkoušení, funkčních zkoušek až po servis systémů.
  • Práce s novými technologiemi, testování systémů a technologií na funkčních modelech pro zákazníky.
  • Komunikace se zákazníky na technické úrovni.

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení dle schopností a znalostí uchazeče.
  • Cílové odměny na základě kvalitních pracovních výsledků.
  • Možnost odborného i platového růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování, další benefity, cestovní náhrady v maximální výši stanovené zákonem.
  • Školení a podpora vzdělávání. Zaškolení v technologiích při nástupu.
  • Kontakt se špičkovými technologiemi v oblasti zabezpečení.
  • Různorodou práci v zajímavém prostředí špičkových technologií a řešení na míru pro zákazníky.
  • Klouzavou pracovní dobu a dlouhodobé zaměstnání v trvalém pracovním poměru.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Zázemí stabilní společnosti.

Kvalifikace uchazeče:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnické vzdělání, odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb., §6 a vyšší nezbytností.
  • Předchozí praxe při realizace slaboproudých systémů, jejich konfigurace a zapojení výhodou.
  • Ochota cestovat po celé ČR (pracovní cesty po ČR).
  • Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič nezbytností).
  • Schopnost vyřešit samostatně zadaný úkol, manuální a technická zručnost, příjemné vystupování.
  • Angličtina není podmínkou.

Společnost
EBIS, spol. s r.o.
Adresa
Křižíkova 2962/70a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromontér, Elektrotechnik, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel