Je obchodnice lepší než obchodník?

Znáte tento příběh?

Obchodnice jde ke klientovi, sebevědomě vchází do jeho kanceláře a pár minut s ním se zájmem probírá nové události na Blízkém východě i starosti s růstem nových zoubků jeho ratolestí.

Pak se jemně posune k hlavnímu tématu své schůzky a perfektně prezentuje službu i s benefity. Poskytne mu všechny potřebné informace i prostor na přemýšlení. Je sebevědomá a má o klienta opravdový zájem. Přečte si jej a porozumí jeho potřebám. Vysloveným i těm skrytým.

Vrátí se do kanceláře, sedne si s kolegy a vymyslí pro klienta nejlepší variantu. Připraví kalkulaci a nabídku. Zajistí vše, co klientovi na schůzce slíbila, včas a do puntíku. Je důsledná.

Připomíná se klientovi s nabídkou a chodí za ním do té doby, kdy klient ví všechno, co potřebuje a rozhodne se. Její příjemné vystupování jí otevírá dveře a přináší nové kontrakty.

Obchodnice je spokojená, když může s klienty pravidelně komunikovat a chodit s nimi na schůzky. Vytváření sítě kontaktů jí dělá doslova radost. Nosí velké zakázky a s každou další se učí. Čím větší zakázky nosí, tím méně má práce.

Genderové vyrovnání:

Pokud Vám v textu nesedí slovo obchodnice, použijte náhradní slovo – obchodník. Celý text si přečtěte ještě jednou. Už to sedí? Fajn…

Znáte tento příběh?

Je o Vás? Viděli jste při jeho čtení sami sebe? Slyšeli jste vlastní repliky a měli intenzivní pocit, že jste to Vy, o kom píšeme?

Pokud ano, přijďte na kávu. Popovídáme si a možná najdete zalíbení v našem novém obchodnickém týmu. Kompletně jsme jej předělali a učíme obchodníky nové postupy. Zaměřujeme se na komunikaci podle neurolingvistických principů. Cílem je méně práce a více radosti. A více peněz, samozřejmě.


Informace o pozici

Společnost
COPY GENERAL s.r.o.
Adresa
Křížová 2598/4, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel