Platon Finance je inovativní společnosť, která přichádzí jako první na světe s komplexním řešením pojištění kryptoměn a s nabídkou unikátních finančně-technologických produktů, jako z oblasti bezpečnosti, tak z oblasti financí.

Tvoříme budoucnost inspirovanou Vámi.

Každý den přináší člověku možnost nové volby, kterou za dotyčného neudělá nikdo jiný než on sám. Bez dalších odkladů se ještě dnes rozhodněte a sami si určete svou vlastní pozici v blízké budoucnosti.

Díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu přibývá našich spokojených zákazníků.

Rosteme, a proto hledáme do týmu v Praze zkušené i nové obchodníky.

Co vás čeká

  • Aktívní prodej klientům
  • Práce na PC, dojednávání a realizace schůzek s klientami
  • Spolupráce na budoucích projektech
  • Týmová práce
  • Občasné služební cesty, včetně zahraničí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základní dovednosti s kompletním balíčkem Microsoft office
  • Znalosti obchodu a marketingových strategií
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Základní znalost Angličtiny. Reprezentativní vystupování
  • Komunikativnost
  • Výborná znalost Českého jazyka

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost více světových jazyků
  • Zkušenosti s technologiemi
  • Zkušenosti v IT sektoru
  • Zkušenosti z Fintech prostředí
  • Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky (export)
  • Příjem a zpracovávání objednávek
  • Tvorba nabídek, kalkulací, prezentací
  • Aktivní prodej klientům

Co vám můžeme nabídnout

  • Týdenní zaškolení
  • Osobní rozvoj a růst
  • Skvělý pracovní kolektiv v nově vybudovaných kancelářích v centru Prahy a v nových obchodních prostorech DOCK II.
  • Účast na různých akcích, expo a výstavách po celém světě za účelem prezentace společnosti.
  • Příspěvek ve formě bonusu.
  • Služební telefon i pro osobní účely.
  • Práce na IČ

Společnost
Platon Finance, s. r. o.
Adresa
Nekázanka 880/11, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 2 500 – 5 000 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Trade Marketing, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel