Líbí se Ti letadla a letištní prostředí a zároveň jsi profesionál ve světě IT?

Air Dispatch (CLC) s.r.o. je světovou jedničkou v centralizovaném vyvažování letadel a zrovna rosteme a díky tomu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici IT Desktop Support pro naši kancelář v Ostravě! IT je pro nás velmi důležitou součástí společnosti a naše každodenní práce se bez něj neobejde a proto si našich IT kolegů vážíme a neustále je vzděláváme. Zároveň tě čeká super šéf a účast na větších i menších mezinárodních projektech v rámci naší group. Budeš to právě ty kdo se stane naším novým parťákem, který se bude podílet na chodu našeho IT?

Jsme dceřiná společnost skupiny dnata spadající do Emirates Airlines Group, tedy máme za sebou skvělé zázemí a jednoho z největších hráčů v letectví. Naše hodnoty jsou kvalita, bezpečnost, standardy a jistota. Ty jsou pro nás klíčové během vyvažování letadel pro naše zákazníky, kterými jsou přední airlines z celého světa.

Náš svět jsou letadla a vše kolem nich! Přidáš se k nám?

IT Desktop Support

Jako IT Desktop Support u nás budeš pracovat v krásné nové kanceláři v Nordica bulding v Českobratrské ulici, kde se o tebe budeme náležitě starat a snažit se Ti udělat práci co nejpříjemnější. Jsme letecký provoz a tak Tě u nás čeká podpora všech IT procesů v rámci všech našich kanceláří a našich projektů na kterých se budeš aktivně podílet. Budou nás vždy zajímat tvé nápady, názory a rozhodně se nebráníme inovacím! Letectví je o angličtině, bez té se u nás neobejdeš, budeš muset vzládnout komunikovat v AJ každá den na několika úrovních v rámci celé group. Na začátek tě důkladně seznámíme s našimi procesy a stvou prací, jak si budeš jistý/á, tak tvá práce bude už hodně samostatná. Tvůj budoucí šéf sídlí v Praze, ale určitě budete každý den v kontaktu.

Co Ti opravdu můžeme nabídnout je skvělá parta v kanceláři i mimo ní! Dbáme si o naši firemní kulturu a pořádáme i různé akce, aby naše práce nebyla jen o práci :-) .

Co od Tebe jako našeho IT Desktop Support očekáváme?

 • Zájem a znalosti v IT a chuť se v něm dále rozvíjet
 • Chuť pracovat s nejnovějšími technologiemi!!
 • SŠ vzdělání technického směru (IT) + min. 2 roky zkušenosti v IT sektoru nebo absolvent VŠ IT oboru
 • Velmi dobré znalosti prostředí Windows 10; Server 2012/2016
 • Znalost správy Active Directory, DNS, Group Policy, DFS
 • Tvou velkovou výhodou bude: Znalost správy Kaspersky Security Center 10 a správy síťových prvků (FortiGate, FortiSwitch, Cisco Switch)
 • Vysokou míru zodpovědnosti, orientaci na cíl a smysl pro koordinaci a řešení úkolů (tvoje práce bude hodně samostatná)
 • Skvělou logiku a schopnost analýzy dat
 • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (musíš angličtinu zvládnout tak aby tě nebrzdila při tvé každodenní práci, i firemním komunikačním jazykem je AJ)
 • to že budeš skutečnou součástí týmu ( k nám se nechodí si jen odsedět den v práci, s námi se musíš umět zasmát a i něco podniknout, nejsme jen kolegové, ale přátelé)
 • Rádi Tě ale uvítáme i pokud jsi absolvent,ale už si stihnul získat zkušenosti během školy nebo už máš i skutečné pracovní zkušenosti :-)

Naše kancelář je plně bezbariérová, tudíž mezi námi rádi uvítáme i nového kolegu/yni se zdravotním omezením


Co od nás na oplátku za skvělou práci dostaneš?

 • Práci pro jedničku na světě a zázemí jedné z nejsilnějších společností v leteckém průmyslu se sídlem v Dubai
 • Opravdu zajímavou náplň práce při které se dostaneš k práci s nejnovějšími technologiemi!!
 • Dynamické a moderní pracovní prostředí provázané hodnotami společnosti
 • Velmi dobrý kolektiv s kolegy, kteří se rádi zasmějou a pobaví i mimo práci
 • Nadstandardní mzdové ohodnocení s každoročním RPI růstem
 • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou hned od začátku
 • Dbáme si na work-life balance našich lidí, opravdu u nás nebudeš muset sedět v práci ve dne v noci
 • Nadstandartní benefitní program: Stravenky/Příspěvek na dojíždění/Flexipasy/Multisport karta/Penzijní připojištění/
 • Ovoce a občerstvení na pracovišti, 4-krát ročně velké snídaně formou cateringu v kancelářích, společenské a sportovní akce pořádané firmou
 • Širokou škálu školení plně hrazeného firmou ( budeme tě neustále rozvíjet a dále vzdělávat, stejně tak jako se snažíme pracovat s nejnovějšími technologiemi)
 • Talentový program a profesní rozvoj v rámci společnosti
 • Na termínu nástupu se určitě dohodneme :-)

Už se u nás vidíš? Výborně, rádi Tě uvítáme na osobním pohovoru! Pošli nám svůj životopis přes kontaktní fomulář níže, zavolej naší HR Dominice nebo se u nás zastav v kanceláři na kávu či čaj, rádi si na tebe uděláme čas.

Těšíme se na tebe!

Tvůj tým Air Dispatch (CLC)


Informace o pozici

Společnost
Air Dispatch (CLC) s.r.o.
Adresa
Českobratrská 3321/46, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.