Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Vedoucí týmu administrátorů a technického oddělení

Pro našeho klienta, významnou technologickou společnost, hledáme kandidáta na pozici vedoucího týmu administrátorů. Kandidát bude zodpovídat za vedení technického oddělení, primárně za správu aplikací - za stabilitu, výkon a dostupnost aplikací a další rozvoj týmu.

Náplň práce:

Vedení týmu systémových a aplikačních inženýrů, delegování úkolů, motivace týmu, koučování, hodnocení výkonnosti, apod.

Zodpovědnost za celkovou dostupnost a stabilitu služeb, monitorování incidentů a efektivní snižování jejich výskytu

Úzká spolupráce s týmem vývojářů při aktualizaci starých a tvorbě nových aplikací na platformě J2EE

Spolupráce při vedení infrastrukturních projektů

Požadujeme:

Ideálně VŠ vzdělání technického směru

Minimálně 5 let zkušeností na pozici administrátor a 1-2 roky na pozici tým lídra administrátorů nebo vedoucí IT oddělení

Praxe s vedením týmu podmínkou

Dobrou znalsot serverových operačních systémů Windows a Linux/Unix, aplikačních serverů (Apache, Tomcat), databází (Oracle/MS SQL na úrovni SQL skriptů), zkušenost s analýzou logů

Znalost angličtiny na pasivní úrovni

Nabízíme:

Zázemí úspěšné české společnosti

Zajímavé mzdové ohodnocení

Flexibilní pracovní doba, široká škála benefitů

Moderní prostory v blízkosti metra

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů, Support IS, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura