V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Multidisciplinární odborný tým pomáhá lidem v závěrečné fázi života. Nyní hledáme do našeho týmu vedoucího sociálních služeb.

Náplň práce:

  • odborné a strategické činnosti (sledování legislativy, tvorba metodik, aktualizace standardů)
  • jednání a spolupráce se zdravotnickými, sociálními a dalšími institucemi
  • administrativní a kontrolní činnosti (statistiky, evidence příspěvků na péči, aktualizace registrace sociální služby na kraji, vedení sociálního oddělení, organizační a propagační činnost)
  • jednání se zájemci o službu a uzavírání smlouvy s uživateli
  • odborné sociální poradenství osobám pečujícím o dlouhodobě nemocné

Požadavky:

  • vzdělání VŠ, VOŠ - sociální obor - dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • schopnost samostatné práce
  • dovednost komunikace s osobami v krizové situaci
  • psychická odolnost a osobní zralost
  • znalost aktivizačních metod a zkušenost s prací se seniory výhodou
  • flexibilita

Nabídka:

  • práce na plný úvazek
  • mzdové podmínky dle platných předpisů Charity
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • tvůrčí a přátelská atmosféra na pracovišti
  • vstřícné jednání, program osobního rozvoje zaměstnance
  • podpora kontinuálního vzdělávání v oboru
  • stravenky, 25 dní dovolené, sick days

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Jiráskova 47, Rajhrad
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Anežka Vybíralová