AMAZON je jedním z největších internetových obchodů na světě. Do stovek zemí po celém světě, včetně České republiky, dodáváme miliony produktů a zaměstnáváme více než 560 000 lidí. Usilujeme především o splnění očekávání našich zákazníků a díky tomu naše distribuční centrum v Dobrovízi nedaleko Prahy roste rychlým tempem. Proto nyní probíhá nábor kolegů, kteří budou společně s námi psát historii.

Pracovník distribučního centra

V Amazonu nyní nabízíme mzdu 160 Kč/hod. + až 10% bonus, a navíc vás zahrneme dalšími benefity jako třeba dopravou do práce a zpět zdarma, tříchodovým menu
za 25 Kč nebo třemi dny v týdnu volna.

Náplň práce

  • Práce se zákaznickými objednávkami v distribučním centru
  • Příjem, evidence, balení a expedice zásilek
  • Práce s moderními technologiemi
  • Práce se čtečkou čárových kódů

Nabízíme

  • Mzda 160 Kč/hod. + až 10% bonus (s platností od 1. září 2019)
  • 5 týdnů dovolené
  • Odvoz na pracoviště a zpět zdarma
  • Tříchodové menu za 25 Kč
  • Nápoje zdarma po celý den (voda, čaj, káva)
  • 4 dny práce, 3 dny volna
  • Práce v moderním, plně klimatizovaném prostředí a v přátelském kolektivu

Požadujeme

  • Chuť pracovat
  • Dochvilnost a spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost, věk min. 18 let
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Pracovní pozice je vhodná i jako dlouhodobá brigáda.

Kontakt: 800 111 500

Společnost
AMAZON distribuční centrum
Adresa
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Základní
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Dispečer, Logistik, Speditér, Specialista logistiky, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel