Hledáme spolehlivou kolegyni nebo spolehlivého kolegu do týmu vývoje programu Zoner Photo Studio, který využívají foto nadšenci na celé zemi. Pojď dělat práci, která dělá zákazníkům radost a staň se součástí příběhu fotografie!

Tester programu Zoner Photo Studio / pracovník podpory

Náplň práce:

  • Testování programu Zoner Photo Studio X - hledání chyb, testy rychlosti, podpora fotoaparátů a další
  • Provádění pravidelných testů podle zadané metodiky
  • Vyhodnocování testů a reportování chyb
  • Údržba testovacího prostředí (SW i HW)
  • Komunikace s vývojem a technickou podporou
  • Emailová komunikace s koncovými uživateli Zoner Photo Studia a Zoneramy v angličtině (obchodní, zákaznícká i technická podpora)

Požadavky

  • Ukončené min. SŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost MS Windows
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost SW pro práci s digitální fotografií
  • Znalost s produkty pro řízení úkolů a projektů
  • Analytické myšlení a logické uvažování
  • Schopnost týmové spolupráce; samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

Tak určitě odpovídající platové ohodnocení. Ale taky:

  • pracovní místo v krásných kancelářích ve středu Brna, na openspace si nepotrpíme
  • parkovací místo před kanclem k tomu
  • 4-5 týdnů dovolené, podle toho, jak dlouho s námi vydržíš
  • flexibilní pracovní dobu, nemusíš tady sedět po-pá 8.00 až 16.30
  • mladý kolektiv, který spolu žije nejen prací - během roku pořádáme několik stmelovacích akcí - od sportovních až po ty výhradně chlastací
  • železo na práci a mobilní tarif - obojí můžeš používat i pro soukromé účely
  • sportovní vyžití na náš účet (fotbal, badminton, tenis, squash,...)
  • jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)
  • možnost zapůjčení libovolné fototechniky od výrobců

Pro koho budeš pracovat

Jsme ZONER software, stohlavá firma, která si ale díky rozdělení na divize zachovává ráz rodinného podniku. Nečekej nesmyslné korporátní porady, pět úrovní schvalování a plýtvání penězi. Hlavním zaměřením naší (softwarové) divize je vývoj a prodej editoru a správce fotek Zoner Photo Studio X (www.zoner.cz).

Pokud Tě naše nabídka oslovila, zašli nám prosím svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem pomocí formuláře na těchto stránkách.

Společnost
ZONER software, a.s.
Adresa
Nové sady 583/18, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ZONER software, a.s., Michal Prouza