Hledáme nové kolegy a kolegyně pro sesterskou společnost PSP Engineering a.s. V PSP Engineering už více než 60 let dodáváme technologické linky a investiční celky pro mletí, drcení a třídění kamene a rud. Zákazníky máme po celém světě, především z oblasti energetiky, chemického průmyslu, zpracování nerostných surovin a výroby stavebních hmot. Jsme rodinná firma střední velikosti se zahraničním vlastníkem. Udržujeme přátelské vztahy a každý tu má možnost přispět svým dílem k fungování firmy. Aktuálně nám chybí:

ELEKTROTECHNIK - řízení projektů

Posilujeme oddělení elektro. Uplatníme jak absolventy elektro oborů, tak zkušené elektrotechniky nebo projektanty.

Náplň práce

Řízení, koordinace a realizace elektro projektů. Řízení dodavatelů. Kompletace dokumentace k zakázce. Příprava a vedení projektových dokumentů (projektový plán, rozpočet, reporting v rámci TOP managementu, seznam rizik a problémů), projektová komunikace, monitoring.

Pokud jste zkušený uchazeč:

  • samostatné řízení, koordinace a realizace projektů
  • sestavování projektových týmů napříč firmou, jejich vedení a koordinace
  • definování cílů
  • podpora přípravy metodik a pravidel pro řízení projektů a jejich aplikace v organizaci
  • zodpovědnost za projektové náklady, dodržení termínů, včasnou komunikaci problémů a návrhy řešení

Pokud jste absolvent:

  • práce pod vedením osoby odpovědné za projekt
  • účast na řízení, koordinaci a realizaci projektů
  • kontrola projektových nákladů, dodržování termínů, včasná komunikace problémů a návrhy řešení

Požadujeme

  • min. SŠ technickou (zaměření elektro, automatizace)
  • orientaci v dokumentaci elektro projektů
  • zkoušky podle vyhlášky č. 50/78 Sb. výhodou
  • orientace v AutoCAD, Inventor výhodou
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • angličtinu / ruštinu – dle znalosti pak bude přidělena oblast zakázek
  • ŘP sk. B
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • ochotu učit se a zdokonalovat
  • ochotu cestovat (ČR i zahraničí)

Nabízíme

  • možnost zaškolení a stálý rozvoj v oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost stravování v areálu
  • dotované jazykové kurzy
  • zaměstnanecké akce

Společnost
PSP Real Estate s.r.o.
Adresa
Kojetínská 3186/79, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager, Technik ve strojírenství, Průmyslový designer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.