V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje.

Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

Táhne tě to k frontendovým technologiím, ale ještě si úplně netroufáš naskočit rovnou na velký projekt? Pojď se k nám učit, zúročit svoje dosavadní zkušenosti s JS/Reactem a za pár týdnů nebo měsíců se zapojíš do reálného vývoje SW pro světové klienty naplno! Letos rozjíždíme nové projekty a také posilujeme týmy, které pracují na stávajících. Budeme rádi, když u toho budeš s námi.

PROČ JE TO SKVĚLÝ NÁPAD?

Pokud jsi absolvent, rychle pronikneš do světa vývoje a získáš správné developerské návyky. Pokud jsi primárně backendista, ale s Reactem nějaké zkušenosti máš, může z tebe za pár měsíců být Full Stack Developer.

 • Dostaneš spoustu prostoru na studium Reactu – budeš mít k dispozici studnici našich interních zdrojů, školení i např. online kurzy na Udemy.
 • Najdeš u nás Senior Developery, se kterými můžeš cokoli konzultovat, když se na něčem zasekneš.
 • Potkáš se s technologiemi, jako je Redux, Immutable.js, Redux-form, Redux-saga, Reselect, Eslint, Webpack, GIT, Mocha, Chai, Enzyme… Neboj se, nemusíš je všechny znát, rádi tě s nimi naučíme pracovat.
 • Budeš psát čistý kód – dozvíš se, jak na to.
 • Budeš taky používat kompletní stack Atlassian nástrojů – Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket.
 • Za pár týdnů (záleží na tvém tempu) se zapojíš do reálných projektů pro velké hráče na mezinárodním trhu (v současnosti např. eBay a mnoho dalších).

KOHO HLEDÁME?

Hledáme někoho s dobrým technickým základem – pokud jsi absolvent IT oboru na VŠ, neváhej a pojď se k nám podívat, jak se vývoj dělá pro světové klienty. Pokud už sis nějakou pracovní zkušeností v rámci vývoje prošel, tím líp!

Ať už se React učíš doma po večerech, nebo už jsi byl součástí komerčního vývojového týmu, dej nám o sobě vědět – rádi se potkáme a pobavíme, jak by spolupráce mohla vypadat. Důležité je, že jsi otevřený novým technologiím a rád by ses věnoval právě Reactu.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 • Bude záležet na tvém vlastním tempu. Podpoříme tě, aby ses co nejrychleji dostal k reálným projektům.
 • Budeš mít svého buddyho, na kterého se můžeš vždy obrátit. Mentoring je u nás samozřejmostí.
 • Měsíc, dva nebo klidně tři se můžeš věnovat hlavně samostudiu, integračním příkladům, poznáš firmu i projekt.
 • Postupně začneš přibírat úkoly a povinnosti na reálném projektu.
 • Počítáme s tím, že tu s námi budeš na full-time. Nejedná se o stáž ani krátkodobý projekt.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans… – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
 • Zenově vyladěný office má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně :).

Pokud by ses chtěl/a ještě před setkáním podívat, jak to u nás chodí (a trochu nasát atmosféru předem), doporučujeme prozkoumat náš FB profil (https://www.facebook.com/MoroSystems/) nebo blog http://vsadnajavu.cz/.

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.