Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • cizí jazyk výhodou
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnou a pečlivou osobnost s iniciativním přístupem k práci
  • manažerské dovednosti

Nabízíme

  • stabilní pozici ve společnosti
  • osobní automobil
  • mobilní telefon
  • fixní plat a bonusy dle obchodních výsledků
  • 5 týdnů dovolené

Náplň práce

  • řízení kolektivu rozpočtářů a kalkulantů
  • plnění termínů
  • komunikace s dodavateli a se zákazníky
  • plnění obchodního plánu
  • služební cesty
  • vyhledávání nových obchodních partnerů

Společnost
Global Clima s.r.o.
Adresa
Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Ubytování/příspěvek na ubytování, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel