Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.
Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.
Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.
Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.
Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura, kde se budete cítit pohodlně.

Production Manager

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme do týmu motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plánování a řízení výroby
  • Sestavení plánu výroby a zajištění jeho plnění z hlediska termínů, kvality a ceny
  • Vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců
  • Zodpovědnost za optimální využití pracovních sil a materiálu ve výrobě
  • Neustálé zvyšování efektivity výroby, optimalizace výrobních procesů
  • Zodpovědnost za stav skladových zásob a plynulý tok materiálů
  • Řešení případných problémových situací, přijímání a realizace nápravných opatření

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického nebo chemického směru
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenosti s výrobními metodologiemi a nástroji, např. Lean, 5S, Kaizen apod.
  • Výborné manažerské schopnosti
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Týmového hráče
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Atraktivní pracovní náplň
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Přátelský tým a moderní pracovní prostředí
  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Řadu benefitů

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentor Advanced Search, Jana Klimpellová