E-shop s 12 letou tradicí na trhu hledá do svého pohodového teamu vývojáře PHP/Symfony

Co bude náplň práce:

Podílení se na dlouhodobém vývoji robustního e-shop SW řešení
Spolupráce s vývojářským týmem
Komunikace s ostatními členy týmu (webdesign, kódování xhtml/css, testování)
Účast na školeních různých technologií (především framework Symfony)

Jaké jsou požadované znalosti a očekávání:

Zkušenosti s následujícími technologiemi: PHP, OOP, MySQL, Doctrine, Git, Composer, CI/CD, Symfony
Znalosti frameworku Symfony 3 výhodou
Schopnost spolupracovat v týmu a agilně vyvíjet požadované dílo
Samostatnost a proaktivita
Dodržování termínů a kvality zdrojového kódu
Schopnost orientace v cizím kódu
Znalost AJ na úrovni dokumentace
Praxe 3-5 let podmínkou

Co nabízíme:

Plat : 60 000 KČ
Pracovní poměr na dobu neurčitou na HPP
4 týdny dovolené + 1 týden dovolené navíc
Možnost Home Office (max 2 dny v týdnu po zaučení do projektu)
Sickdays
Slevy na produkty
Obědy a občerstvení zdarma
Mobil s neomezeným tarifem a notebook
1 x ročně pro tebe i partnerku/partnera dovolená u moře

Společnost
WEBTIP s.r.o.
Adresa
Křimická 474/79, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.