Dům tří přání, přední nezisková organizace v oblasti péče o ohrožené děti, hledá do svého týmu pracovníka na pozici pracovník Centra rodinné terapie Horizont.

Náplň práce:

 přímá práce s klienty: poradenství, nebo rodinná terapie pro děti a jejich rodiny(ambulantní a terénní spolupráce s cílem prevence ohrožení dítěte a rodiny)
 administrativa spojená s přímou klientskou prací (zápisy ze schůzek apod.)
 úzká spolupráce s dalšími centry Domu tří přání (mezitýmová spolupráce v oblasti
podpory klientských rodin, účast na mezitýmových poradách)
 komunikace se spolupracujícími organizacemi z oblasti školství, sociální a zdravotní a s pracovníky OSPOD

Požadujeme:

 VŠ vzdělání v oblasti sociální práce, speciální pedagogiky, sociální pedagogiky a příbuzných oborů (dle § 110 Zákona č. 108/2006 Sb.)
 započatý, či ukončený psychoterapeutický výcvik (ideálně zaměřený na rodinnou terapii), nebo řádná kvalifikace v rodinném poradenství
 praxe v práci s dětmi a rodinami alespoň 3 roky
 schopnost týmové práce a osobnostní zralost

Forma práce:

 úvazek 0,6 – 1,0 (dle možností uchazeče)

Nabízíme:

 práci v rozvíjející se organizaci působící v zajímavé oblasti
 možnost supervize a dalšího vzdělávání
 schopný a přátelský pracovní tým
 prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor pro invenci
 finanční ohodnocení odpovídající úrovni běžné v neziskovém sektoru

Nástup:

 nástup možný od 9/2019. Pracoviště na adrese Doubravčická 21, Praha 10

V případě zájmu zašlete prosím do 15. 6. 2019 strukturovaný životopis a motivační dopis, včetně referencí pomocí tlačítka odpovědět.

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Doubravčická 1474/21, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dům tří přání, Kamila Mrkvicová
+420 274 777 125
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.