SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

PROJEKTANT/KA SILNOPROUDÉ TECHNOLOGIE_208

Pracovní náplň:

  • spolupráce při zpracování projektové dokumentace silnoproudé technologie (technologie rozvoden vvn/vn, vn/nn, napájecích a spínacích stanic 25kV, 50Hz a 3kV DC)

Požadujeme:

  • min SŠ (VŠ) elektrotechnického směru,
  • znalost práce na PC (základy CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel),
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
  • zájem o problematiku oboru elektroenergetika a elektrická zařízení s preferencí drážní dopravy,
  • odpovědnost a preciznost,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky,
  • zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Praha

Bližší informace: vedoucí střediska Ing. Martin Raibr - T: 267 094 146

Prohlášení:Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Společnost
SUDOP PRAHA a.s.
Adresa
Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Projektant, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SUDOP PRAHA a.s., Ing. Veronika Bukovská