Dynamická organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. již 9. rokem pomáhá zejména dospívajícím dětem z dětských domovů v celé České republice na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Hledáme pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazujeme do našich projektů děti, pro které je vaše podpora potřebná. Projekty organizace jsme koncipovali tak, aby opravdu pomohly potřebným. Nechceme být závislí na grantech a naše projekty uzpůsobovat a měnit podle aktuálních grantových výzev. Financování činnosti organizace je proto založeno zejména na podpoře z řad fyzických a právnických osob. Naším cílem je učinit DEJME DĚTEM ŠANCI synonymem možnosti podpořit konkrétní dítě z dětského domova, které vás něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro vás přijatelná jak z lidského hlediska, tak finančně.
Nepodporujeme dětské domovy - vždy podporujeme konkrétní dítě!

Více informací nalaznete na www.dejmedetemsanci.cz

Samostatná účetní

Pracoviště:

Lojovická 797/20, 142 00 Praha 4-Libuš, Česká republika

Náplň práce:

  • samostatné vedení a účtování běžných účetních operací
  • kontrola správnosti a úplnosti účetních dokladů
  • evidence a účtování Darovacích smluv, vyúčtování darů
  • příprava a zpracování DPH, KH
  • fakturace, vedení pokladny, příprava a zajišťování plateb
  • zpracování mzdové a personální agendy pro cca 7 zaměstnanců
  • správa datových schránek, evidence a kontrola smluvní dokumentace
  • kontrola dat v účetnictví s daty v interním administračním systému organizace ( ve spolupráci s koordinátorkami jednotlivých projektů )
  • příprava podkladů pro audit a daňové přiznání

Požadujeme:

  • min. 5 let praxe v oboru
  • aktivní znalost účetního programu POHODA
  • pokročilou znalost MS Office
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • samostatnost a schopnost rozlišovat priority
  • příjemné vystupování, komunikativnost, smysl pro týmovou práci
  • znalost účetnictví neziskových organizací výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • smysluplnou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní společnosti v neziskovém sektoru
  • přátelský kolektiv
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • zaškolení a uvedení do dané problematiky

práce na plný nebo zkrácený úvazek na ŽL - dohodou

odměna 28 000 Kč - 38 000 Kč

Benefity:

  • placené volno o Vánocích
  • mobilní telefon k soukromým účelům (po zkušební době)
  • flexibilní pracovní dobu (po zaučení)

Nástup:

dle dohody

Společnost
DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.
Adresa
Lojovická 797/20, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.