XPO Supply Chain Services CZ s.r.o. je součástí americké nadnárodní společnosti XPO Logistics. V České republice provozujeme distribuční centrum v Nové Hospodě, Bor u Tachova.
Vzhledem k neustálému růstu společnosti v současné době rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

DATA ANALYST

Vaším úkolem bude:

  • Zpracování analýz interních provozních výsledků a odhadů výsledků budoucích v rámci procesu provozního hodnocení.
  • Zpracování návrhů na optimalizaci provozních a finančních výsledků.
  • Sběr a kontrola dat, provádění kontrolních měření produktivity a efektivity výroby, optimalizace a zvýšení efektivity výrobního procesu
  • Provádění kontrolní, rozborové, poradenské a plánovací činnosti pro výrobní proces,
  • Příprava nových pracovních postupů pro výrobní a kontrolní proces, implementace těchto postupů do praxe
  • Spolupráce na interních a externích projektech, vedení příslušné agendy
  • Dokumentace, analýzy dat, reporting

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Min. SŠ vzdělání nejlépe v oboru IT nebo ekonomického směru
  • Výborné analytické dovednosti
  • Logické uvažování
  • Výborné komunikační schopnosti – verbální i písemné
  • Zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost, systematický přístup k práci
  • Smysl pro týmovou práci, organizační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenost s Warehouse Management Systems (WMS), znalost Lean Warehousing a Warehouse / Supply Chain výhodou
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • Časová flexibilita (směnný provoz)

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v globální společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Příležitost denního používání angličtiny
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • a další benefity.

Děkujeme předem za zaslání vašeho životopisu v českém a anglickém jazyce a motivačního dopisu.

Společnost
XPO SUPPLY CHAIN SERVICES CZECH s.r.o.
Adresa
Bor – Nová Hospoda
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.