Marionnaud Parfumeries

Jsme významnou kosmetickou společností působící na evropském trhu. Na našich prodejnách poskytujeme klientům profesionální poradenství v oblasti vůní, dekorativní kosmetiky a péče od světoznámých výrobců luxusních značek, čímž obohacujeme návštěvu v Marionnaud o nezapomenutelný zážitek. Naší prioritou je dokonalý servis a osobní přístup, který v kombinaci s vysoce kvalitní kosmetikou je to, proč se k nám zákazníci rádi vracejí.

Působíme v 11 zemích Evropy s více než 1000 obchody, z toho je 35 prodejen je v České republice. Globálně si zakládáme na našich firemních hodnotách, nadstandardních pracovních vztazích a přátelské atmosféře, o které s láskou pečujeme.

V současné chvíli hledáme posilu do týmu, na pozici Senior Business Analyst.

Staňte se součástí našeho týmu, který je postavený na opravdových hodnotách!

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!!!

Náplň práce

- vyhodnocování ukazatelů prodeje dle požadavků mateřské společnosti a managementu
- spolupráce na měsíčních uzávěrkách

Požadujeme

- VŠ technického nebo ekonomického směru
- vynikající analytické schopnosti
- dobrou znalost AJ slovem i písmem
- výbornou znalost MS Excel, SQL výhodou
- znalost podvojného účetnictví výhodou
- komunikativnost, flexibilita a spolehlivost

Nabízíme

- zázemí silné zahraniční společnosti
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- firemní benefity

Společnost
DIVA Center s.r.o.
Adresa
Na křivce 1093/58, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel