Jsme EFIN, spol. s r.o., zakladatel a provozovatel věrnostního programu Sphere, který je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Na trhu jsme 25 let a v současné době plánujeme další růst a rozvoj naší organizace. Více informací o naší společnosti naleznete na www.sphere.cz.

Nyní hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici SENIOR MARKETINGOVÝ MANAŽER/KA.

Požadujeme:

  • min. 2 roky zkušeností z oblasti marketingu, prokazatelná znalost principů a technik marketingu
  • samostatnost, organizační schopnosti, orientace na výsledek
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti
  • otevřenost, komunikativnost, pozitivní přístup, schopnost formulovat a implementovat kreativní a účinné strategie
  • pokročilá práce s aplikacemi MS PowerPoint, Word a Excel
  • znalost Aj
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s věrnostními programy výhodou

Náplň práce:

  • vytváření marketingové strategie - činnosti, PR strategie, webové stránky, příprava elektronických a tiskových materiálů, sledování aktuálních trendů
  • příprava obchodních prezentací - komunikace s klienty
  • příprava a koordinace marketingových akcí

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce s fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na www.sphere.cz

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN spol. s r.o., Silvie Halašková