Finanční a provozní ředitel/ka

Baví tě finance, přemýšlíš nad čísly strategicky a dokážeš se zorientovat i ve složitém kontextu? Chceš věci zefektivňovat a zlepšovat, hledat řešení a cesty vpřed? Ve Frank Bold spojujeme byznys s veřejnou prospěšností a stojíme na společných hodnotách při podnikání i neziskových aktivitách. Pokud chceš být u toho a svým skvělým finančním a provozním managementem pomáhat dosahovat smělých cílů, hledáme právě tebe.

Kdo jsme a co děláme

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací.

Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.

Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.

Jak u nás zúročíš svůj finanční a manažerský talent?

Převezmeš agendu od našeho stávajícího finančního ředitele, který se nově začne věnovat rozvoji našich účetních a konzultačních služeb. Konkrétně tě čeká:

 • Finanční řízení – plánování, tvorba a aktualizace investičních a provozních rozpočtů, tvorba byznys rozpočtu a podílení se na stanovování byznys cílů, supervize rozpočtu neziskové sekce, management cash flow, návrhy úspor, příprava finančních analýz.
 • Vedení lidí – strategické vedení, supervize a podpora vedoucích finančního a administrativního týmu.
 • Interní procesy – supervize, vyhodnocování efektivity a zlepšování interních finančních a provozních procesů (zpracovávání poptávek, controlling a reporting, fakturace, vymáhání pohledávek).
 • IT zabezpečení – navrhování a realizace řešení interní IT infrastruktury a bezpečnosti.

Potřebujeme, abys …

 • měl/a vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření,
 • měl/a za sebou pracovní zkušenost na podobné pozici,
 • své práci skvěle rozuměl/a a bavila tě,
 • uměl/a pracovat s lidmi, delegovat práci, vést a mentorovat členy týmu,
 • dobře ovládal/a angličtinu, protože budeš spolupracovat i s naší polskou a bruselskou pobočkou.

Co u nás najdeš?

 • Příležitost strategicky řídit finance a provoz první české B Corporation, která působí v České republice, v Polsku i v Bruselu.
 • Smysluplnou práci, neformální pracovní prostředí a skvělý tým. Příležitost potkat se se zajímavými projekty a lidmi, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.
 • Full-time pozici v Brně (případně s možností domluvy na 0,8 úvazku).
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova, další benefity (jako třeba 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie, sickdays).

Uzávěrka přihlášek je 3. 6. 2019. Navazovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 14. 6. 2019 v Brně. Těšíme se na spolupráci!


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold advokáti, s.r.o.
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Vrcholový management, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel