Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Animátor volnočasových aktivit

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

TERÉNNÍ ANIMÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

(zaměřených na prevenci rizikových postojů, motivaci ke změně a trénink sociálních kompetencí).

Požadujeme

  • Ukončená SŠ, VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického, pedagogického zaměření), vhodné i pro absolventy, případně i dálkově studující,
  • absenci VŠ vzdělání lze nahradit chutí a motivací pracovat s dětmi a mládeží v terénu,
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup (schopnost oslovovat děti a mládež v terénu, motivovat je pro účast v animačním programu, udržet jejich zájem a pozornost atd.),
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách (pracovní doba do 17:00 až 18:00), samostatně a v terénu,
  • zkušenost práce s dětmi a mládeží výhodou,
  • orientace v současných trendech trávení volného času mládeže – vaším úkolem bude vymyslet takové aktivity, které zaujmou, umožní vám využít vlastní kreativitu,
  • zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň

  • Přímá práce s dětmi a mládeží ve věku 15 – 21 let ohrožených sociálním vyloučením přímo v terénu (tzn. ulice, parky, hřiště, v zimních měsících možnost pronajmout prostory) v lokalitě Mohelnicka (město a obce v okolí),
  • organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů,
  • trocha administrativy.

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 1.0 úvazek s nástupem ihned nebo dle domluvy a smlouvou na dobu určitou (s možností prodloužení následné spolupráce),
  • možnost podílet se na smysluplné práci,
  • možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání,
  • zázemí zavedené neziskové organizace,
  • 5-6 týdnů dovolené,
  • 23 000 Kč hrubé mzdy.

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 15.6.2019, do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení – animátor“.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová

Telefon: +420 774 701 570

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Olomouci po předchozí telefonické dohodě.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Adresa
Zámecká 19/11, Mohelnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Vzdělávání a školství, Sociální pracovník, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Společnost Podané ruce o.p.s., Hana Rumanová
Opletalova 1, 77900 Olomouc, Česká republika
774 701 570
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.