Baví Tě čísla, finance a svoboda v práci? Pak čti dále :-)….

STING Finance, sesterská společnost Realitní kanceláře STING, zabývající se zprostředkováním financování nemovitostí, pojištěním a investicemi, hledá pro posílení týmu kandidáty na pozici “Finanční specialista” pro pobočku Brno.

“U nás najdeš volnost při práci, dostatek kontaktů, příjemné pracovní prostředí a zajímavé ohodnocení “

Tvoje náplň práce bude:

• komplexní finanční poradenství – zejména úvěry, investice a pojištění

• servis klientského kmene skupiny STING, zpracování klientů, kteří potřebují financovat své nemovitosti

Co Ti nabízíme?

• zajímavou práci s vlastní organizací času,

• příjemné pracovní prostředí a prima kolegy,

• kontakty na klienty realitní kanceláře a obsluha aktuálního klientského kmene,

• široké portfolio finančních produktů,

• maximální podporu při práci i servisu,

• zajímavé finanční ohodnocení závislé na vlastní chuti pracovat bez omezení,

• možnost dalšího profesního i odborného růstu,

• zázemí sesterské Realitní skupiny STING i pro jednání s vlastními klienty.

Co od Tebe čekáme?

• čestné jednání a spolehlivost,

• chuť posouvat sebe i společnost vpřed a i nadále se vzdělávat,

• prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního poradenství,

• zkušenosti se zpracováním úvěrů na bydlení,

• SŠ/VŠ vzdělání,

• přirozeně aktivní a proklientský přístup,

• příjemné vystupování.

Odpověděl jsi ANO na výše uvedené otázky? Výborně.

Právě Tebe hledáme a potřebujeme!

Už teď se těšíme na Tvůj životopis s fotografií a motivační dopis!

Společnost
Realitní kancelář STING, s.r.o.
Adresa
Milady Horákové 2031/1, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Stavebnictví a reality, Finanční poradce, Pojišťovací poradce, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Realitní kancelář STING, s.r.o., Žaneta Výtisková
604 322 320
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.