Pro nové impulsy, nápady a strategii hledáme kolegu/kolegyni s obchodním přístupem, schopností prezentovat firmu i její produkty a velkým zápalem pro marketing. Hledáme někoho, kdo chápe důležitost marketingu v celkovém fungování společnosti a pevně ho uchopí do svých rukou. Zároveň se nebude bát realizovat své nápady a bude vědět jak dát najevo, že vyvíjíme ten nejlepší právní informační systém ve střední Evropě - CODEXIS.

Marketing manager

Náplň práce

  • odpovědnost za celý marketing firmy
  • příprava marketingových plánů a strategií
  • nastavení komunikační strategie napříč různými sociálními kanály
  • řízení marketingových aktivit, sledování trendů
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními (především obchodem) a vedením společnosti
  • příprava veletrhů, kongresů a konferencí
  • monitorování a analýza, implementace a vyhodnocení

Požadujeme

  • umění kombinovat získané obchodní a marketingové zkušenosti
  • odpovědnost za realizované kampaně
  • praxe na obdobné pozici - minimálně 2 roky
  • obchodní myšlení, kreativní přístup, neotřelost, nové nápady a myšlenky
  • samostatnost, dobré organizační schopnosti
  • aktivní přístup, komunikativnost, radost z učení se novým věcem

Nabízíme

  • volný prostor k realizaci Vašich nápadů a strategií
  • zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
  • zajímavou práci v plně profesionálním kolektivu
  • benefitní systém ušitý na míru zaměstnanců, až dva týdny volna navíc, SICK days, FREE days, pružnou pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
  • odborný, profesní růst, vzdělávání

Společnost
ATLAS software a.s.
Adresa
Výstavní 292/13, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Vrcholový management, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ATLAS software a.s., Veronika Richtrová