GUARANT International, přední organizátor kongresů v ČR a zahraničí, hledá kolegu / kolegyni
na pozici:

Samostatná účetní

Náplň práce:
• vyúčtování zakázek – kontrola příjmové i nákladové stránky
• konzultace při sestavování rozpočtů jednotlivých zakázek
• vystavování a účtování faktur

• účtování bankovních výpisů

• kontrola saldokont

• příprava podkladů k účetní závěrce
• komunikace s daňovým poradcem a auditory
• spolupráce na agendě DPH v ČR, i v zahraničí
• reporting

• v budoucnu možnost postupu na pozici senior účetní nebo ekonom – účetní

Naše požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost účetnictví, problematiky DPH a DPPO
• praxe v oblasti účetnictví minimálně 5 let
• znalost ekonomické a účetní angličtiny
• znalost MS Office
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• nástup ihned nebo dle dohody

Výhodou:
• zkušenosti s DPH v EU
• znalost účetního SW Helios Orange

• pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s mezinárodní působností

• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé kvartální odměny
• flexibilní začátek i konec pracovní doby
• široké možnosti dalšího vzdělávání včetně jazykových kurzů
• bohatou nabídku benefitů - stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sickdays, příspěvek na sport (kulturu, volný čas), podpora zdravého životního stylu
• zajímavé firemní akce

Od 1.1.2020 změna sídla – Praha 9, Harfa

Společnost
GUARANT International spol. s r.o.
Adresa
Na Pankráci 1685/17, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Bankovnictví a finanční služby, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4 – Nusle, Česká republika
284 001 444
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.