Krajská zdravotní, a.s.
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce
Manažer kybernetické bezpečnosti

Náplň práce:
Odpovědnost za řízení systému řízení bezpečnosti informací.
Pravidelný reporting a komunikace s vrcholovým vedením povinné osoby.
Předkládání zpráv o hodnocení aktiv a rizik, plánu zvládání rizik a prohlášení o aplikovatelnosti výboru pro řízení kybernetické bezpečnosti.
Poskytování pokynů pro zajištění bezpečnosti informací při vytváření, hodnocení, výběru, řízení a ukončení dodavatelských vztahů v oblasti ICT.
Komunikace s GovCERT/CSIRTa podílení se na procesu řízení rizik.
Koordinace řízení incidentů a vyhodnocování vhodnosti a účinnosti bezpečnostních opatření.

Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu.
Nejméně 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti nebo absolvování studia na vysoké škole v magisterském studijním programu a alespoň 1 rok praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti.
Relevantní certifikace :
Certified Information Security Manager (CISM),
Certified in Risk and Information Systems Control (CRISC),
Certified Information Systems Security Professional (CISSP),
Manažer BI (akreditační schéma ČIA).

Další požadavky:
Orientace v klíčových principech řízení projektu a v legislativě v oblasti kybernetické bezpečnosti.
Právní povědomí, zákaznický přístup, soustavné studium ve svěřených oblastech.
Občanská a trestní bezúhonnost.
Dbalost zásad etiky a obecných morálních zásad ve vztahu k návštěvníkům nemocnic, pacientům i spolupracovníkům.
Schopnost formování a vedení týmu, práce ve stresu, zvládání zátěže, efektivní komunikace, odpovědnost, seriosnost a korektní jednání.
Znalost anglického jazyka.
Řidičské oprávnění sk. B., aktivní řidič.

Nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení.
Stabilitu a zázemí velké společnosti.
Zaměstnanecké výhody.
Pružnou pracovní dobu.
5 týdnů dovolené.
Možnost dalšího vzdělávání.
Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.
Nástup ihned/dle dohody.

Přihlášky se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zašlete na adresu:
Bc. Martina Placatová
Personální a mzdové oddělení
Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad Labem
obálku označte VŘ – Manažer kybernetické bezpečnosti
nebo e-mailem na adresu: martina.placatova*kzcr.eu

Bližší info na tel. 477 11 79 52

Adresa
Sociální péče 3316/12a, Ústí nad Labem – Severní Terasa
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.