Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Customer Marketing Specialist - senior #XaWYg

Pracovní náplň:

Láká Vás pracovat v marketingu pro přední evropskou společnost v oblasti obalových technologií?
Hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici Customer Marketing Specialist v zajímavém průmyslu plném recyklovatelných obalů a obalových inovací.

Jaká bude Vaše náplň práce?
- Vytvářet a realizovat marketingové a komunikační plány v souladu s firemní strategií
- Zvyšovat povědomí o značce a úzce spolupracovat s centrálním marketingovým týmem
- Připravovat obsah pro interní a externí komunikaci v rámci PR, on-line marketingových aktivit, sociálních médií
- Vyhodnocovat on line aktivity (Znalost Google analytics, SEO analýz a Hubspot výhodou)
- Organizovat akce pro zákazníky a společně s obchodním týmem reprezentovat společnost na konferencích i výstavách
- Sledovat vývoj trhu, identifikovat nové příležitosti v obalovém průmyslu
- Spolupracovat s externími dodavateli

Nabízíme:

- Samostatnou a rozmanitou práci pro rostoucí nadnárodní společnost
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
- Práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na očkování a penzijní připojištění a další
benefity)
- akciový program s možností zajímavého finančního výnosu

Požadujeme:

- Bakalářské nebo magisterské vzdělání v oblasti marketingu, obchodu nebo průmyslu
- Příležitost pro profesní rozvoj v rámci organizace
- Výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem – nutnost (komunikace s centrálou)
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti marketingu, B2B výhodou
- Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- Velkou výhodou je zkušenost s on line marketingem a správou sociálních médií

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Ústí nad Labem
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vrcholový management, Brand manager, Product Manager, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.