ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ, senior; Pardubice

Pro našeho klienta K2 Machine, stabilní, úspěšnou a stále rostoucí společnost v Pardubicích, zaměřenou na problematiku vývoje, konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a výrobních zařízení, aktuálně obsazujeme pracovní pozici KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ, senior.

Profil zaměstnavatele K2 Machine:

Česká společnost, kromě jiného se zaměřuje na problematiku vývoje, konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a výrobních zařízení, např. testery, manipulace, montáž aj., a to z nejrůznějších technických oborů. Dále řeší návrhy, konstrukci a výroby různých druhů přípravků (montážních, manipulačních, svařovacích apod.), automatizaci výrobních procesů, včetně servisu výrobních linek a zařízení.

Sídlo a místo výkonu práce: Pardubice.

Webové stránky společnosti: www.k2machine.cz.

(Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale pracovní poměr je přímo do kmenového stavu firmy.)

Náplň práce:

Konstrukce jednoúčelových strojů a výrobních linek.

Řešení specifických technologických zadání.

Samostatné konstrukční práce v závislosti na složitosti řešení, návrh celkového nebo částečného řešení úlohy, dimenzování jednotlivých částí, včetně technických výpočtů.

Spolupráce na funkčních zkouškách a uvádění konstruovaných zařízení do provozu.

Podle zkušeností uchazeče i vedení týmu odborných pracovníků.

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání.

Aktivní znalost 3D CAD konstrukčního programu.

Znalost oboru jednoúčelových strojů a výrobních zařízení.

Znalost pneumatiky a senzoriky výhodou.

Samostatnost a spolehlivost.

Základy technické angličtiny nebo němčiny výhodou.

Bydliště v rozumné dojezdové vzdálenosti do Pardubic.

ŘP sk. B.

Nabídka:

Vysoce perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě.

Velmi nadstandardní finanční podmínky.

Výborné sociální zázemí a benefity.

Tvořivá práce v pozitivním pracovním prostředí.

Možnost a předpoklad odborného růstu.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR, Pardubice.

Jste-li osloven naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Slovenština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Projektant, Strojní inženýr, CAD/CAM specialista, Vývojový inženýr, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.