NÁPLŇ PRÁCE:
COPYWRITING (psaní textů) / COPYEDITING (úpravy a korektury textů):

  • PR Články
  • Blogové články
  • Marketingové a reklamní texty, inzeráty, popisky a další

NABÍZÍME:

  • Práce v agentuře s velmi dobrým postavením na trhu a fungujícím know-how
  • Dlouhodobé, stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Neomezený karierní růst v jakékoli oblasti online marketingu
  • Rychlé, nenáročné zaškolení
  • Veškeré potřebné vybavení (počítač s příslušenstvím, potřebný software, kancelářské vybavení …)
  • Příjemné prostředí v malém, přátelském kolektivu mladých lidí
  • Práci na tematicky různorodých komerčních i nekomerčních projektech
  • Vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek (a dalších online propagačních sférách)

VÝHODY

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby (jakmile obdržíte vlastní klíče od kanceláře)
  • Možnost občasné práce z domova (Home Office)
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Možnost další dodatečné dovolené
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek - nikoli postup)
  • Možnost přesčasů a různých dodatečných přivýdělků
  • Klimatizovaná kancelář
  • Časté firemní akce a teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti

FIN. OHODNOCENÍ A FORMA ZAMĚSTNÁNÍ

25.000-50.000Kč měsíčně (Fixní částka - podle toho jaké máte zkušenosti, co umíte, a jak dobře to umíte)

Práce na živnostenský list (IČ) se smlouvou o spolupráci. Na konci každého měsíce vystavujete fakturu na onu fixní částku, na které jsme se domluvili.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE A PRACOVNÍ DOBA:
Praha 9, Pod pekárnami 10

Po-Pá: 09:00-17:30 (30-60 minut pauza na oběd. Než obdržíte vlastní klíče od kanceláře, bude platit tato konkrétní prac. doba. Poté si ji můžete upravit dle potřeby, avšak objem odpracovaných hodin musí být zachován)

TERMÍN NÁSTUPU
Ihned

POŽADAVKY:

  • Výborná znalost českého jazyka
  • Základní dovednost práce s počítačem a vyhledáváním na internetu
  • Výhodou (nikoli podmínkou): Velmi dobrá znalost anglického jazyka

KDO JSME
TopRanker.cz - Online marketingová agentura se zaměřením na tvorbu webových stránek, SEO, PPC a SMM. Budujeme pozice ve vyhledávačích, relevantní návštěvnost i konverzní poměr. Spolupracujeme s klienty po celém světe a naším cílem je maximalizovat rentabilitu jejich webových stránek.

Více informací o nás najdeš na www.topranker.cz

KONTAKT
Neváhej se nám ozvat a domluvit si s námi setkání v naší kanceláři. Rádi tě uvidíme a poskytneme ti více informací.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a5 zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů pro účely personálního oddělení. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Uchazeč zasláním životopisu potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a správné.

Společnost
Topranker.cz s.r.o.
Adresa
Pod pekárnami 245/10, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Topranker.cz s.r.o., David Lauterbach
+420 732 176 427