Naše společnost LEMICOM s.r.o (založena roku 2006) provozuje mezinárodní kreativní projekt www.belabel.cz a oblíbený obchod www.bezpotisku.cz
Jsme dlouhodobě fungující firma a stále rosteme. Máme pobočky v Praze, Brně i zahraniční aktivity.

PPC specialista

Vaší misí u nás je hlavně komplexní zajištení správy PPC reklamních systému, jejich vyhodnocení a reporting. Jsme sice ještě relativně menší firmou, ale dlouho tomu tak už nebude. Pokud vás už unavuje korporátní prostředí kde často nemůžete nic ovlivnit, můžete utéct k nám kde můžete ovlivnit skoro všechno a tak mít větší radost z práce. Tato pozice je u nás nová, takže hledáme i člověka který se nebojí začít a bude to pro něj výzva. Pokud nám pomůžete s růstem, je nástupní plat jen relativně symbolickou částkou a rádi vás zahrneme poklady :-)

Náplň práce:

  • Správa a optimalizace kampaní Adwords, Sklik, Facebook, a cenových srovnávačích
  • Analýza a vyhodnocování výkonu kampaní
  • Spolupráce v rámci marketingového týmu (nové produkty, inovace, reklamí formáty atd)
  • Analýza Google Analytics

Požadujeme:

  • předchozí praktické-pokročilé zkušenosti se správou PPC
  • silné analytické myšlení
  • obchodni cítění
  • výbornou znalost Google Analytics
  • přehled v oboru on-lin marketingu, neustálý zájem o novinky, trendy a nové postupy
  • chuť se učit a pracovat

Nabízíme:

  • samostatná práce na zajímavém projektu
  • příjemné pracovní prostředí
  • růst platu a bonusů dle výsledků práce (u nás to není fráze, ale realita)
  • možný občasný homeoffice a flexibilní dobu (nicméně nehledáme externistu který pracuje pro více firem. Chceme aby váš pracovní mozek i srdce patřilo jen nám)
  • další benefity a výhody dle výsledků individuálně
  • profesní rozvoj
  • možnost zapojení i do dalších oblastí (takže práce u nás nebude nikdy stereotypní)

Poznámka:

Centrálu máme v Praze v Čakovicích (Leťnany), nicméně tím jak rosteme, budeme brzy otevírat další kancelář blíž centru Prahy, takže pokud by bylo stávající místo pro vás moc daleko, není to překážkou.

Společnost
LEMICOM spol. s r.o.
Adresa
Cukrovarská 957/21b, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.