DAF Trucks CZ, s.r.o.

Podpora prodeje

Podpora prodeje DAF Trucks CZ

Jako podpora prodejního oddělení nákladních vozidel spolu s prodejním týmem společnosti DAF v České republice a dealerské sítě budete neustále usilovat o zlepšení našich služeb a hledat nejlepší řešení pro naše zákazníky.

Vaše náplň práce:

Budete se podílet na zpracování cenových návrhů a posuzovat cenové požadavky zákazníků, řešit standardní a také speciální objednávky.
Pomáháte obchodnímu řediteli společnosti DAF Trucks CZ a dealerům při řešení požadavků směrem k výrobnímu závodu DAF NV v Eindhovenu.
Řešíte správnost objednávek a jejich případné změny.
Máte koordinační roli mezi oddělením prodeje, kreditu, truck logistics a DAF dealerskou sítí.
Jako podpora prodeje jste členem týmu zodpovědného za optimální využití výrobků a služeb programu DAF.
Jste odpovědní za vydání dokumentů o registraci nových nákladních automobilů.
V této pozici budete reportovat obchodnímu řediteli společnosti DAF Trucks CZ.

Požadujeme:l

SŠ vzdělání, 1-3 roky zkušeností v obchodním B2B, B2C prostředí.
Přesnou a strukturovanou práci, schopnost vyrovnat se stresovými situacemi.
Orientace na zákazníka a kreativitu při hledání správného řešení.
Znalost AJ, MS Office
Výhodou jsou zkušenosti a znalosti v oblasti automobilového obchodu a služeb.
Nástup možný ihned / dohodou

Benefity:
Práci pro dynamicky se rozvíjející a úspěšnou firmu
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Vstřícný a stálý kolektiv

Odborné vzdělávání, využití moderních technologií
Motivující finanční ohodnocení
Obvyklé firemní benefity

25 dní řádné dovolené

Multisport karta

Zajištěna doprava z metra Opatov a zpět

Adresa
Zděbradská 60, Říčany – Jažlovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

DAF Trucks CZ, s.r.o., Eliška Kovaříková
602 691 391
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.