Popis pozice:

Stanete se jedním z klíčových členů týmu developerů mezinárodní skupiny GHC, působící v odvětví biomedicíny a vývoje genetických testů. Budete pracovat ve spolupráci s dalšími členy vědeckých týmů, týmů bioinformatiky a programátorů, kteří společně vyvíjejí nové genetické testy, algoritmy a databáze pro jejich vyhodnocování. Našim cílem je realizovat celosvětový projekt v oblasti lidské genetiky.

Co od Vás očekáváme:

  • Framework Symfony 3.4/4.1 podmínkou
  • MVC architektury
  • Zkušenost s PHP v posledních verzích s využitím novinek, které poskytují
  • Znalost databází MySQL a návrh složitější struktury
  • Webový server apache/nginx a jeho konfiguraci
  • Návrhy REST API s implementací autorizace (OAuth2)
  • Práce s GITem
  • Znalost AJ
  • Analytické myšlení
  • Povědomí o způsobech šifrování dat a jejich ukládání a zabezpečení

Co Vám nabízíme:

  • Podílení se na zrodu ojedinělého celosvětového projektu v odvětví lidské genetiky
  • Práci v multidisciplinárním prostředí (genetika, medicína, IT, developeři, grafici, webdesigneři, atd.)
  • Motivující finanční ohodnocení a možnost osobního růstu
  • Práce v mladém a velmi přátelském kolektivu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí v těsné blízkosti Václavského náměstí
  • Sick days, pracovní notebook a možnost home-office
  • Zázemí prosperující a perspektivní společnosti s mezinárodním přesahem
  • Účast na konferencích, workshopech, atd.
  • Možnost práce na HPP nebo IČO

Nástup: Možný ihned

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

V případě zájmu o pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme co nejdříve.

Tým GHC Group

Společnost
GHC RESEARCH INSTITUTE s.r.o.
Adresa
Krakovská 581/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Webmaster, Databázový specialista, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel