Asistentka produktového managera - Specialista pro IT nábor

Hledáme šikovnou a zodpovědnou kolegyni s obchodním duchem pro podporu produktového managera a pro nábor a Outsourcing IT specialistů do Hlavní kanceláře v Praze.

CO DĚLÁME

Jsme profesionálové na vyhledání, nábor a Outsourcing IT specialistů, kteří se pak uplatní u našich zákazníků v ČR, Německu, Rakousku a Švýcarsku.

CO BUDETE DĚLAT

- vyhledávat vhodné kandidáty na sociálních sítích a pracovních portálech
- telefonicky oslovovat vhodné kandidáty
- organizovat a účastnit se pohovorů (později i vést)
- zajišťovat Outsourcing (nákup) specialistů
- zajišťovat potřebnou administrativu, reporty
- a mnohem více

Budete pravá ruka produktového managera

...nebo se posunute na jeho místo..

PŘEDPOKLADY

Nemáme limity ve vzdělání, nevyžadujeme nutně zkušenosti v oboru. Naším hlavním předpokladem a podmínkou je vysoká úroveň zodpovědnosti, samostatnosti a ochoty. Zájem něco dokázat, naučit se novým věcem, snaha orientovat se v nových trendech trhu, vypracovat se. Umět komunikovat. Umět si najít vztah k lidem - kandidátům a obchodním partnerům.

Co budete určitě potřebovat: mít obchodního ducha a mít silný tah na branku, zvyk dotahovat věci do konce a vůli stát se kompetentní.

Nehledáme nikoho na krátkodobou spolupráci, nechceme nikoho, kdo to chce jen zkusit. Hledáme někoho, kdo má sebevědomí a zájem se vypracovat na profesionála v oboru - a hledá svoji šanci. (Proč by nemohl vést i pobočku?)

Těšíme se na Váš zájem. Prosím, posílejte nám své CV s fotografii

Vhodné pro ty, kteří se chtějí profilovat jako profesionálové v oblastech NÁBOR / SERVICE CARE / NÁKUP IT KAPACIT, což zahrnuje pohyb v IT prostředí, HR, marketingu, obchodě a managementu.

Společnost Timone Management se zabývá vývojem a organizací vývoje softwarových systémů. Poskytuje služby v oblasti IT outsourcingu a pronájmů IT specialistů včetně jejich zprostředkování.

Již od roku 2005 budujeme efektivní profesionální týmy, které se podílejí na realizaci těch nejambicióznějších projektů. Z velké části se zaměřujeme na zahraniční trhy, především na Německo, Švýcarsko a Rakousko - přibližně 30 procent našich klientů tvoří zahraniční společnosti.

Do skupiny Timone patří revoluční startup www.TalentPeople.cz a také společnost ITResources s.r.o.

Společnost
Timone Management s.r.o.
Adresa
Na staré vinici 418/20, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.