Koncern LEONI s více jak 87 tis. zaměstnanci po celém světě je vedoucím výrobcem kabelů, kabelových aplikací a systémových elektronických montážních skupin pro zákazníky v automobilovém průmyslu, elektrotechnice, elektronice a energetice.
Náš tým zaměstnanců se smyslem pro orientaci na zákazníka se stará o spokojenost našich klientů. Nové úkoly a výzvy vyžadují posilu.

TECHNIK CAD JUNIOR

Co vás čeká:

- zpracování výrobní dokumentace CAD

- vyhotovení CAD výkresů a kusovníků

- optimalizace výrobního toku na pracovišti a zpracování v interním systému

- koordinace technických změn

- práce v SAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- komunikativní znalost NJ

- základní znlost CAD programu

Výhodou bude, pokud budete umět:

- znalost SAP /ERP/

- zkušenosti na obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout:

- možnost karierního postupu

- prémie a firemní benefity

- jazykové kurzy

- průžná pracovní doba

Společnost
neumatic cz, s.r.o.
Adresa
Mírová pod Kozákovem – Bělá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik, Technik výroby, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.