Pražáci, středočeši i jihočeši nás znají jako menšího telekomunikačního operátora poskytující již 15 let po vlastní optické a bezdrátové infrastruktuře HD kabelovou televizi, vysokorychlostní internet a hlasové služby. Připojili jsme přes 14.000 zákazníků k našim službám. Jsme konkurencí pro velké nadnárodní operátory a zákazník je u nás "až" na 1. místě.
Naše služby jsou dostupné ve více jak 40.000 domácnostech, zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách. Tam kam nedosáhnou naše optické kabely, připojujeme bezdrátově.

Asistentka zákaznického centra - kabelová TV, Internet

ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA – Internet, TV, Wi-Fi

Pracoviště: Praha 8 (5min. pěšky od metra Ládví)

Co budete dělat:

• vyřizovat dotazy nových i stávajících zákazníků, budete pečovat o jejich spokojenost

• v časovém plánu techniků objednávat zapojení služeb u zákazníků

• komunikovat s dalšími kolegy/němi u nás ve firmě

Co od Vás očekáváme:

• zájem podílet se na spokojenosti našich i budoucích zákazníků

• ochotu učit se stále novým věcem

• zájem komunikovat s lidmi po telefonu, e-mailem, osobně a vše umět vysvětlit

• týmového ducha, třeba příležitost najít mezi pracovním kolektivem i přátelé

• běžnou znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

• min. SŠ vzdělání

• český jazyk na výborné úrovni, dobrou znalost gramatiky a pravopisu, anglicky výhodou

Co nabízíme:

· práci ve stabilní společnosti poskyktující vlastní atraktivní produkty

· práci na HPP, DPP

· zaměstnanecké benefity (HPP)

· příspěvek na dovolenou 10.000 Kč/rok a stravenky 85Kč (HPP)

· týden dovolené navíc (25 dní) + 4 dny sick days

· příjemné pracovní prostředí a neformální atmosféru

· placené, nebo jinak kompenzované přesčasy

· Firemní připojení k internetu zdarma a zaměstnanecká sleva na kabelovou TV

Jak Vás oceníme:

· stabilní ohodnocení po zapracování: 30.000 Kč/měs. (do budoucna nabízíme provize a bonusy)

Nástupní termín: v případě nástupu do 1.7.2019 nabízíme navíc pobídku ve výši 20.000 Kč

Kontakt: Těšíme se na Vaše CV s aktuální fotografií.

Mějte na paměti, že v odeslaném životopise je nutné uvádět jen pravdivé a přesné údaje. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude Váš životopis předán třetím stranám ani dále šířen. Veškeré údaje obsažené ve Vašem životopise budou uchovány s veškerou péčí po dobu hledání vhodného kandidáta na uvedenou pozici, nejdéle však jeden rok a to v souladu se zněním příslušného zákona o ochraně osobních údajů. Konkrétní informace k tomuto pracovnímu místu a vysvělení uvedených informací Vám podáme při pohovoru.

Společnost
Cznet.cz
Adresa
Pod vodárenskou věží 271/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office, Pracovník call centra, Referent, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.