Rodinné a kulturní centrum NováTrojka.

Lektor / lektorka hry na kytaru

Rodinné a kulturní centrum Nová Trojka hledá

lektora/lektorku pro vedení kurzu

KYTARA

pro děti od 6 let

individuální lekce – více dětí po sobě, jedno odpoledne v týdnu, den dle možností lektora

začátek: září 2019, místo: Praha 3

Požadujeme:

· spolehlivost a zodpovědnost

· výborný vztah k dětem

· komunikativnost

· schopnost vést lekce vhodné pro začátečníky i pokročilejší děti (rytmika, hudební hry, motivace), dobrá hra na kytaru

Nabízíme:

· práci na DPP cca 4 hodiny týdně

· přátelský kolektiv, výhody pro zaměstnance

· práci vhodnou pro studenty i rodiče na RD

· plat 160,-Kč/hod (60 minut) (výhoda více dětí za sebou v jednom místě), s možností jednorázové odměny na konci roku

Náplň práce:

· vedení kurzu, systematická práce s klienty

· zpracovávání vlastní metodiky, spolupráce na obsahu kurzu

· komunikace s rodiči

· účast na setkání lektorů

kontaktní osoba: Jolana Kurzweilová

Společnost
NOVÁ TROJKA, z.s.
Adresa
Jeseniova 519/19, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.