Ve Stříbrné Skalici vzniklo na jaře 2017 podpůrné centrum sdílených služeb, které poskytuje služby v oblasti účetnictví pobočkám firmy VWR v rámci Evropy. Postupně přebíráme další pobočky a stále se rozrůstáme. Dejte Vaší kariéře nový impulz a objevte profesní možnosti ve společnosti VWR International Europe Services s.r.o. !

Senior účetní s AJ - Posázaví

Baví Vás práce s čísly a Excelem? Máte alespoň rok či dva praxi v oblasti účetnictví a hledáte práci, kde aktivně využijte svou angličtinu? Oslovuje Vás domácké prostředí, lidský přístup a místo pracoviště zasazené do krásné krajiny Posázaví? Pokud ano, čtěte prosím dále.

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nové kolegy/ně na výše uvedenou pozici.

Místo výkonu práce:

  • Stříbrná Skalice

Co bude Vaším úkolem?

  • kontrola účtování transakcí hlavní knihy
  • měsíční inventarizace účtů
  • měsíční závěrkové aktivity - kalkulace časových rozlišení a rezerv, dohadných položek a jejich účtování
  • kontrola dodržování zásad dle SOX
  • reporting dle požadavků skupiny (kontrola a finalizace reportingu)
  • metodická podpora pro účetní tým

S jakými předpoklady byste k nám už měl/a přijít?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či obdobného směru
  • minimálně 1-3 roky praxe v oblasti účetnictví
  • komunikativní znalost AJ
  • dobrá znalost Excelu
  • analytické myšlení se smyslem pro detail
  • zodpovědný a týmový hráč

Které zkušenosti navíc budou pro Vás výhodou?

  • znalost US GAAP či IFRS
  • znalost práce v SAPu či jiném ERP systému
  • pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti či přímo SSC (Shared Service Center)
  • zkušenost se SOX

Co Vám nabízíme?

  • stabilní zaměstnání a zázemí nadnárodní společnost
  • příležitost komunikovat v angličtině
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu

Oslovila Vás naše nabídka? Budeme rádi, když nám pošlete životopis s průvodním dopisem na níže uvedenou adresu.

Společnost
VWR International Europe Services s.r.o.
Adresa
Pražská 442, Stříbrná Skalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Účetní, Hlavní účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

VWR International Europe Services s.r.o., Helena Suková