TALLY WEiJL je módní značka pro mladé sebevědomé ženy a jeden z nejvýraznějších hráčů na dnešním mezinárodním trhu módy. Kombinace těch nejžádanějších trendů a jedinečné zkušenosti značky učinily švýcarskou společnost, založenou v roce 1984 Tally Elfassi-Weijlem a Beatem Grüringem, úspěšnou již více než 35 let. Dnes je TALLY WEiJL zastoupeno v 38 zemích s počtem 860 prodejen. Kromě toho, TALLY WEiJL také vyniká v on-line podnikání a vyvinulo se do inovativního poskytovatele omnichannel. Důkazem tohoto digitálního úspěchu je 2,5 milionů fanoušků na Facebooku a Instagramu.

Zástupce manažera - PRAHA

Pokud bys chtěl/a zažít módní dobrodružsví a jsi týmový hráč, přidej se k nám!

V týmu Tally Weijl Ti k tomu dáme příležitost. Díky profesionálnímu školení a našim zkušeným zaměstancům u nás budeš mít nejen možnost ale i prostředí a prostředky k tomu, abys svoje dovednosti a vášeň pro módu mohl/a zdokonalovat.

Náplň práce:

- Zodpovědnost za správné fungování obchodu.

- Zprostředkování TALLY WEiJL filozofie přidělenému týmu.

- Zajištění kvalitního zákaznického servisu a profesionálních služeb.

- Plnění cílů a orientace na úspěch.

- Vedení týmu v nepřítomnosti STM , podpora STM při náboru nových zaměstnanců.

- Administrativní činnosti a reporting.

Požadavky:

- Minimálně středoškolské vzdělání.

- Praxe na obdobné pozici výhodou.

- Zkušenost s prací v prostřednictví módy nutností.

- Chuť do práce, pozitivní a aktivní přístup ke klientovi.

- Zájem o módu a nové trendy.

Nabízíme:

- plat: 30.000,- brutto

- Personálnísleva až 50%

- Pracovní oděv dle vlastního výběru každý měsíc v hodnotě 2500-3600kč

- Stravenky v hodnotě 105Kč od prosince 2019

- Mezinárodní zkušenosti s každodenními výzvami v mladém a rychle rostoucím prostředí módy.

- Možnosti profesního rozvoje.

- Zaměstnanecké výhody a slevy.

- Motivující systém bonusů a odměn.

Láká Tě naše pracovní nabídka?

Chtěl/a by ses k nám přidat?

Neváhej a pošli nám svůj životopis ve formátu PDF !

Společnost
Tally Weijl Retail Czech s.r.o.
Adresa
náměstí Republiky 1037/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Pokladní, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.