LSG Sky Chefs Czechia, je součástí německé firmy Lufthansa, s novým výrobním závodem v průmyslovém parku nedaleko Boru u Tachova.

Vyrábíme občerstvení na paluby letadel a aktuálně u nás pracuje více než 150 lidí. Naše firma se rozrůstá a proto hledáme nové kolegy na pozice:

1. Vedoucí skladu

2. Vedoucí studené kuchyně

3. Vedoucí finální kompletace

Pro náš nový výrobní závod hledáme profesionály se zápalem pro svou práci, kteří se budou podílet na tvorbě svých oddělení a celé firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít ?

Ideálně hledáme kolegy, kteří mají zkušenosti s vedením týmu lidí, vědí jak to chodí v SAPu a domluví se alespoň základně anglicky.

Pokud se stanete součástí našeho týmu, budeme po Vás určitě chtít, abyste se seznámili s naším aktuálním stavem a budoucími cíli. Zvolit tu správnou cestu jak jich dosáhnout, pak bude z velké části Vaše práce.

Vedoucí skladu dohlíží na správný příjem materiálů, stav skladových zásob, vývoz našich produktů a vedení lidí v rámci skladu.

Vedoucí studené kuchyně má na starosti tým zaměstnanců, kteří přípravují a porcují suroviny, následně je zpracovávají do mističek a předávají k finální kompletaci na tácky.

Vedoucí finální kompletace vede největší úsek výroby, přes který prochází veškeré produkty z ostatních oddělení. Zde probíhá finální poskládání jednotlivých komponentů na tácky, které následně obdrží cestující na palubě letadla.

Hledáme týmové hráče, kteří zapadnou do našeho, zatím ještě malého, kolektivu fajn lidí a budou se chtít dále rozvíjet.

Nutností je pro všechny naše kolegy potravinářský průkaz a čistý trestní rejstřík.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu a nabídneme velice dobré mzdové ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou, práci ve stabilní a rozvíjející se firmě, příspěvek na dopravu, firemní stravování a jazykové kurzy zdarma.

Nástup je možný po dohodě nebo ihned.


Informace o pozici

Společnost
LSG Sky Chefs Czechia spol. s r.o.
Adresa
Bor – Nová Hospoda
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Výroba a průmysl, Vedoucí výroby, Specialista logistiky, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LSG Sky Chefs Czechia spol. s r.o., Kateřina Janová