Jste strojař, který má zkušenosti s výpočty skrze metodu konečných prvků, nebo s pevnostními výpočty, crash testy nebo jiné? Hledáte zajímavou a jedinečnou příležitost, kde byste mohli být přímo u zdroje, respektive tvůrce SW zaměřeného právě na pokročilé metody síťování až po lineární i nelineární výpočty? Pak hledáme právě Vás!

VÝPOČTÁŘ FEM/CAE S AJ (40 - 55 000,- Kč)

Náplň práce:

  • Řešení pevnostních analýz, pevnostní výpočty statických i dynamických úloh aj.
  • Optimalizace konstrukcí, crash test analýzy
  • Práce v programech Hypermesh, OptiStruct aj.
  • Týmová spolupráce při řešení složitějších úkolů
  • Komunikace s výrobci SW a školení zákazníků
  • Občasné cestování při řešení inovací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Min. 2 roky zkušeností s FEM výpočty
  • Praxe v programu Hypermesh, ANSA, Optistruct, Ansys nebo jiné.
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zodpovědnost, logické a analytické myšlení
  • Ochotu se učit novým věcem a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci v perspektivní společnosti se zahraničními zakázkami
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky, mobil, PC, aj.
  • Osobnostní i profesní růst
  • Místo výkonu práce: Praha

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Projektant, CAD/CAM specialista, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Jakub Mladonický
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.