Do našeho týmu hledáme novho kolegu na pozici Administrátor eshopu

Náplň práce:

  • Administrace všech výrobků v eshopu – správa produktového katalogu
  • Realizace zařazení nových výrobků do prodeje
  • Hlídání prodejních akcí a jejich nastavení (banery, direct maily)
  • Přímá účast na rozvoji eshopu
  • Dohled na nastavení nových implementací a úprav
  • Pravidelná kontrola a úpravy popisků u produktů
  • Kontrola srovnávačů zboží
  • Správa socialních sítí

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalost Photoshopu
  • Orientace v online prostředí
  • Znalost Prestashopu a Wordpressu (výhodou)
  • Znalost Google Ads, Google Analytics
  • Samostatnost, chuť pracovat a zdokonalovat se
  • Základní znalost anglického jazyka

Co nabízíme:

  • cílevědomý a uvolněný pracovní kolektiv
  • vzdělávací a jazykové kurzy ( Time management, Asertivita, Prodejní a komunikační dovednosti, Angličtina, … )
  • vlastní rozvojový plán a mentoring ředitele společnosti
  • kancelář v moderním showroomu se svítidly v Brně
  • flexibilní pracovní doba
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný IHNED

Společnost
ESYST, s.r.o.
Adresa
Vídeňská 101/119, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Grafik, Webdesigner, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

ESYST, s.r.o., Klára Macháčová
720 074 053