Arnika je česká nevládní nezisková organizace založená v roce 2001. Chráníme přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí. Více na www.arnika.org

Sdílené hodnoty: odbornost, týmová práce, možnost uplatnit vlastní nápady, sebevzdělávání, prostor pro diskuzi, osobní zodpovědnost, možnost plánovat vlastní práci a pracovní dobu

Vývojář, PHP programátor, správce webových aplikací

Co vás čeká

Práce na zajímavých tuzemských i mezinárodních projektech, přátelský kolektiv a zcela individuální pracovní doba odkudkoliv na světě.

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce bude vývoj webových aplikací a podpora redakčních systémů.

Tuto práci je možné vykonávat z domova a nastavit individuální pracovní dobu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Ochotou učit se novým věcem a pozitivní komunikace (nejdůležitější schopnost)

- Samostatný, zodpovědný a aktivní přístup k práci (druhá nejdůležitější schopnost)

- Znalost kodovani v PHP a MySQL

- Znalost XHTML, CSS, JavaScript (JQuery)

Za co dostanete body navíc?

- Znalost redakčního systému Joomla na programátorské úrovni

- Zkušenost s kódováním webových aplikací

- Zkušenost se správou webových serverů a základní orentace na příkazové řádce

Co všechno Vám nabízíme?

- Individuální pracovní dobu

- Možnost pracovat z domova, z kavárny, v Česku nebo kdekoliv ze světa

- Spoustu nových zkušeností a možnost kariérního rozvoje

- Práce na dohodu či zkrácený úvazek (možnost plného úvazku při vzájemné spokojenosti)

- Tvůrčí práci a příležitost spolupracovat na zajímavých projektech

Studenti vítáni!

Chcete konečně dostat zaplaceno za to, co ve škole děláte zadarmo?

Pracujte na svojí kariéře už při škole a získejte zkušenosti pod vedením odborníků!

Společnost
Arnika
Adresa
Dělnická 541/13, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.